Totálny výpredaj

Držiak do auta TETRAX XWAY

Držiak do auta TETRAX XWAY
Tetrax XWAY používa magnety a zosilnené klipy termoplastickej štruktúry a navrhnuté tak, aby podporovali väčšinu GPS navigácie a smartphony ktoré sú v súčasnej dobe na trhu k dispozícii. Môže byť namontovaný bezpečne na odvzdušňovací ventil vozidla, vďaka patentovanému upínaciemu systému.
Predná strana XWAY obsahuje 4 silné magnety a oceľový X-tvarovaný rám s antivibračnou gumou pre perfektnú stabilitu, ktorá umožňuje pohodlné používanie zariadení s dotykovým displejom.
4 čelné magnety (patentované) akéhokoľvek modelu Tetrax nie sú v rozpore s elektronikou pri pripojení, vzhľadom k opačnému rozloženiu polarity týchto magnetov (magnetické pole je neutralizované, ak Tetrax je v prevádzke).
Samolepiace kovová spona (súčasťou každého balenia) musí byť pripojená k zadnej časti vášho Smartphone / GPS systému, alebo do ich obalov, aby bolo možné používať s Tetrax.
Tento praktický, ľahký a kompaktný Tetrax model umožňuje vodičovi komunikovať s elektronickými prístrojmi pohodlne a bez toho aby bola prekrytá viditeľnosť.

* Tetrax magnet a vzhľad je chránený medzinárodnými patentmi.
06269
15,00 €